Mūsu atbildība un līdzdalība. Latvijas nākotne.

9. februāris, 2010

20. februārī RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1, notiks konference «Mūsu atbildība un līdzdalība. Latvijas nākotne.», ko organizē domubiedru grupa KOPA.

09.02.2010.

Konference adresēta NVO pārstāvjiem unvisiem, kuri negrib palikt vienaldzīgo rindās.
Mūsu kā pilsoņu spēks un pienākums ir tajā apstāklī, ka mēs katrs varamizteikt savas vēlmes un ar savu personīgo piemēru aktivizēt tosprocesus, kas nosaka mūsu valsts tālāko virzību. Mums ir tiesībasdzīvot šajā zemē un pienākums to nodot nākamajām paaudzēm. Mēs nevaramvainot nevienu citu, ja paši esam palikuši vienaldzīgi pret to, kasnotiek ap mums. Tāpēc aicinām piedalīties visus, kuriem nav vienalga,kas ar mums notiek šodien, rītdien un nākotnē. Piedalītiessabiedriskajos un politiskajos procesos, lai demokrātija un taisnīgumsatgūtu šo vārdu patieso jēgu un pareizās izpausmes formas.

Konferences darba kārtība 148.27 Kb

www.esamkopa.lv

Konferenci atbalsta Rīgas Tehniskā universitāte.

9. februāris, 2010 plkst. 13:26