Nākusi klajā grāmata par piegādes ķēžu drošību «Supply Chain Security»

18. aprīlis, 2017

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Izdevniecība laidusi klajā Pārrobežu pētījumu asociācijas (CBRA) dibinātāja Ph.D. Juha Hintsa grāmatu angļu valodā par piegādes ķēžu drošību «Supply Chain Security», kurā apkopoti 18 zinātniski raksti, kas tapuši sadarbībā ar kolēģiem no daudzām pasaules augstskolām.

Grāmata būs noderīga gan studentiem, gan jaunajiem pētniekiem, kas studē piegādes ķēžu pārvaldību un loģistiku, riska pārvaldību un drošību, muitas vadību dažādās augstskolās visā pasaulē. Grāmata ir vērtīga lasāmviela arī piegādes ķēžu drošības un muitas nozares speciālistiem un amatpersonām.

Grāmata pieejama Inženierekonomikas fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta metodiskajā kabinetā, kā arī RTU Zinātniskajā bibliotēkā un Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

18. aprīlis, 2017 plkst. 13:07