Nodibināta RTU Absolventu asociācija

25. maijs, 2012

2012. gada 23. maijā notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Absolventu asociācijas dibināšanas kopsapulce, kurā tika apstiprināti tās mērķi un statūti, kā arī ievēlēta pirmā valde.

23 .05.2012.{RTUSOCICONS}  Skatīt galeriju

absolventu_assoc_dibinasana-0067.jpgDibināšanas kopsapulci atklāja RTU rektors Leonīds Ribickis, uzrunājot klātesošos ar vēlējumu, lai šajā RTU 150 gadu jubilejas gadā un arī turpmāk asociācija nestu RTU un tās absolventu vārdu Latvijā un pasaulē: «Šis gads ir RTU jubilejas gads, aicinu visus pieteikties un aktīvi darboties asociācijā. Mūsu absolventi ir izcilas personības, un mums izdosies atrast aktīvus cilvēkus, lai izveidotu RTU bijušā RPI Absolventu asociāciju darboties spējīgu un ļoti, ļoti varošu! Novēlu visiem veiksmi!».

Dibināšanas kopsapulcē tika ievēlēti valdes locekļi: Kārlis Kamradzis, Jurģis Poriņš, Artūrs Zeps, Oskars Priede, Sanita Vīlistere, Ivars Grīslis, Eva Dzene, Aigars Strauss un Andris Breške.

Lai ievēlētu RTU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētāju, valde uz sēdi sanāks nākamnedēļ.

RTU Absolventu asociācijas dibinātāju vidū ir cilvēki, kas ikdienā strādā Rīgas Tehniskajā universitātē, tai skaitā RTU rektors Leonīds Ribickis, mācību prorektors Uldis Sukovskis, rektora vietnieks biznesa atbalsta un attīstības jautājumos Modris Ozoliņš, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes dekāns Valdis Kokars, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes dekāns Guntars Balodis, gan absolventi, kuristrādā citās organizācijās un uzņēmumos  AS «Latvenergo» valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs, AS «SAF Tehnika» valdes priekšsēdētājs Normunds Bergs, SIA «Arcus Elektronika» valdes priekšsēdētājs  Vitālijs Aišpurs, SIA «Sakret» direktors Andris Vanags, AS «Rīgas siltums» valdes priekšsēdētājs  Normunds Talcis, IA «Arhitektubirojs Vecumnieks&Bērziņi» vadītājs Edvīns Vecumnieks, AS «EXIGEN SERVICES» izpilddirektors Ivars Puksts u. c.

RTU Absolventu asociācijas dibināšanas iniciatīvas grupa

25. maijs, 2012 plkst. 10:13