Noskaidroti atjautīgākie Prāta spēļu dalībnieki

29. marts, 2011

Aizvadītajā nedēļas nogalē noskaidroti Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Prāta spēļu čempionāta pirmie uzvarētāji. Spēlē «Katanas ieceļotāji» uzvarēja Reinis Vilnītis no Rīgas Celtniecības koledžas un Sandra Grīnberga no Engures vidusskolas; spēlē «Karkasone» otro gadu pēc kārtas uzvarēja Aleksandrs Ķikuts no Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, bet Rubika kubu visātrāk salika Boriss Benzerruki. Uzvarētāji saņēma RTU kausus, dāvanu kartes, ko varēs izmantot studijām RTU, un pārsteiguma balvas no «Swedbank» jauniešu programmas «Open» un RTU.

Skatīt galeriju

prata_speles_uzvaretaji.jpgKā informē RTU Sporta kluba direktore Sanita Vīlistere, spēles «Katanas ieceļotāji» finālā par uzvaru cīnījās Sergejs Bondarenko no Jelgavas 5. vidusskolas, Kaspars Mallons no Bauskas 1. vidusskolas, Sandra Grīnberga un Reinis Vilnītis, kuri izcīnīja uzvaru – RTU kausu undāvanu karti Ls 200 vērtībā studijām RTU. Otrajā vietā ierindojās Kaspars Mallons, kurš saņēma dāvanu karti Ls 150 vērtībā, bet trešajā vietā – Sergejs Bondarenko. Viņš saņēma dāvanu karti Ls 100 vērtībā.

Spēlē «Karkasone» jau otro gadu pēc kārtas par labāko spēlētāju kļuvaAleksandrs Ķikuts. Arī viņš saņēma RTU kausu, Ls 200 dāvanu karti studijām RTU, kā arī pārsteiguma balvas no Open un RTU. Otrajā vietā ierindojās Roberts Krumbergs (Dobeles vidusskolas absolvents). Viņš saņēma dāvanu karti Ls 160 vērtībā; trešo vietu izcīnīja Matīss Malahs no Rīgas Valsts 1. ģimāzijas un saņēma Ls 110 vērtu dāvanu karti, ceturtā vieta un Ls 80 dāvanu karte – Borisam Benzerruki, bet piektajā vietā ierindojās Kaspars Mallons no Bauskas 1. vidusskolas. Viņš saņēma Ls 50 vērtu dāvanu karti.

Savukārt Rubika kubu visātrāk – 18,8 sekundēs – salika Boriss Benzerruki, kurš ieguva RTU kausu, dāvanu karti Ls 200 vērtībā studijām RTU, kā arī pārsteiguma balvas no Open un RTU. Otrajā vietā ar 23,4 sekundēm ierindojās Ivans Gorbunovs no Rīgas 96. vidusskolas. Viņš saņēma dāvanu karti Ls 160 vērtībā. Trešo vietu ar 24,73 sekundēm izcīnīja Gints Aleksandrs Dreimanis no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas. Puisissaņēma dāvanu karti Ls 110 vērtībā. Ceturtajā vietā ar 42,99 sekundēm ierindojās Aleksejs Daņilovs no Rīgas 99. vidusskolas. Viņš saņēma dāvanu karti Ls 80 vērtībā. Piekto vietu ar 53,26 sekundēm ieguva Iļja Čerpits no Rīgas 96. vidusskolas. Viņš saņēma dāvanu karti Ls 50 vērtībā.

Jāatgādina, ka šajā nedēļas nogalē, 2. un 3. aprīlī, RTU norisināsies Prāta spēļu čempionāta otrā daļa – sestdien tiks noskaidroti labākie dambretisti, bet svētdien – labākie šahisti.

Pieteikties sacensībām vēl var RTU Sporta kluba mājaslapā, kā arī sacensību dienā RTU Lielajā aulā, Rīgā, Kaļķu ielā 1.

Sīkāka informācija par pieteikšanos un spēļu nolikumi.

RTU Informācijas centrs

29. marts, 2011 plkst. 13:52