Noslēdz līgumu Latvijas un Krievijas tehnisko universitāšu sadarbības veicināšanai

22. janvāris, 2014

Otrdien, 14. janvārī, biedrība «Latvijas Tehnoloģisko universitāšu un augstskolu konsorcijs» un Krievijas Tehnisko universitāšu asociācija parakstīja sadarbības līgumu.

Sadarbības līgums paredz pieredzes un sasniegumu apmaiņu, kā arī kopīgu projektu īstenošanu starp abu valstu tehniskajām universitātēm, pētniecības organizācijām, zinātniekiem un ekspertu grupām.

Latvijas Tehnoloģisko universitāšu augstskolu konsorciju līguma parakstīšanā pārstāvēja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, bet Krievijas Tehnisko universitāšu asociāciju — Maskavas Valsts tehniskās universitātes rektors Anatolijs Aleksandrovs. Līgumu parakstīšanā un pārrunās piedalījās arī RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Modelēšanas un imitācijas katedras vadītājs profesors Jurijs Merkurjevs un RTU Starptautiskās sadarbības departamenta Starptautiskās institucionālās sadarbības nodaļas vadītājs Juris Iljins.

RTU Informācijas centrs

22. janvāris, 2014 plkst. 9:53