Noslēdzas otrā RTU Starptautiskā nedēļa

31. maijs, 2013

Ar svinīgu sertifikātu pasniegšanu un pateicības vārdiem dalībniekiem un organizatoriem piektdien, 31. maijā, noslēdzās līdz šim vērienīgākā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautiskā nedēļa, kurā piedalījās 39 dalībnieki no 13 valstīm, savedot kopā 30 universitātes.

Skatīt galeriju

international_week_rtu_23.jpgStarptautiskās nedēļas dalībniekus ar prezentāciju uzrunāja RTU mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis, informējot par augstākās izglītības sistēmu Latvijā un universitātes struktūru, zinātniskās pētniecības virzienus un galvenos attīstības plānus, piemēram, RTU studentu pilsētiņas būvniecību Ķīpsalā.

Pasākuma dalībnieki devās arī individuālajās vizītēs uz vairākām RTU fakultātēm un administrācijas struktūrvienībām, lai tiktos ar kolēģiem savās jomās un apspriestu konkrētākus sadarbības jautājumus un plānotu nākotnes uzdevumus. Dalībnieki atzina, ka izdevies gūt patiešām vērtīgu pieredzi un labās prakses piemērus, augstu tika vērtētas individuālās tikšanās.

Otrās RTU Starptautiskās nedēļas noslēguma pasākums notika «Swedbank» galvenajā ēkā Ķīpsalā, augšējā stāvā. RTU Starptautiskās sadarbības departaments pateicas «Swedbank» par atbalstu pasākuma organizēšanā.

Starptautiskā nedēļa rada iespēju atrast ilgtermiņa sadarbības partnerus visās būtiskajās jomās, piemēram, ārzemju mācībspēku piesaistē, zinātnes un pētniecības attīstībā, studentu apmaiņā, kā arī tehnoloģiju pārnesē. Dalībnieku vidū bija gan «Erasmus» programmas partneraugstskolas, gan citas augstākās izglītības iestādes, ar kurām RTU ir noslēgti līgumi.

Starptautiskajā nedēļā uz RTU bija atbraukušas delegācijas no Slovākijas, Beļģijas, Polijas, Grieķijas, Turcijas, Itālijas, Spānijas, Somijas, Igaunijas, Krievijas, Ungārijas un Lietuvas.

RTU Starptautiskās sadarbības departaments saka paldies visiem, kas piedalījās un nodrošināja Starptautiskās nedēļas norisi!

31. maijs, 2013 plkst. 19:08