Noslēdzies «EUNIS 2013» kongress

14. jūnijs, 2013

Noslēdzies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rīkotais «EUNIS 2013» kongress – Eiropas universitāšu lielākā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju profesionāļu konference.

Skatīt galeriju

eunis_riga-2013_0030-54.jpg«EUNIS 2013» piedalījās lielāko Eiropas universitāšu rektori, profesori,IT speciālisti un uzņēmēji. Kongresu atklāja RTU mācību prorektors Uldis Sukovskis, EUNIS prezidents Jans Madeijs, EUNIS izpilddirektors Žans F. Desnoss un Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Sanda Liepiņa. Kā pirmais lektors uzstājās Eiropas Komisijas pārstāvis Rikardo Ferreira, runājot par Eiropas Komisijas iniciatīvu veicināt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju attīstību Eiropā.

«EUNIS 2013» laikā notika ap 60 dažādu lekciju, prezentāciju un diskusiju, ko vadīja pasaulē pazīstami IT un izglītības jomu eksperti novairāk nekā 30 valstīm. Kongresa laikā tika runāts par plašu augstākās izglītības jautājumu spektru, sākot no augsto tehnoloģiju izmantošanas metodoloģijā un beidzot ar studentu pilsētiņu labiekārtošanu.

EUNIS (Eiropas Universitāšu informācijas sistēmu asociācija) ir vadošaisinformācijas un komunikācijas tehnoloģiju profesionāļu kongress Eiropā kopš 1998. gada. EUNIS dod iespēju dažādu valstu speciālistiem, pētniekiem, universitāšu vadītājiem un profesoriem dalīties pieredzē informācijas tehnoloģiju attīstībā, izstrādē un īstenošanā augstākās izglītības iestādēs. «EUNIS 2013» kongresa galvenie atbalstītāji ir informācijas tehnoloģiju uzņēmumi «CISCO Systems», «IBM», «ALSO», SAP un «EMC2».

Vairāk par «EUNIS 2013»

RTU Informācijas centrs