Noslēgusies dokumentu pieņemšana studijām

18. jūlijs, 2012

Vakar, 17. jūlijā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) bija pēdējā diena, kad nākamie studenti varēja iesniegt dokumentus gan elektroniski, gan klātienē, ierodoties paši, uz tām studiju programmām, kas tiek finansētas no valsts budžeta līdzekļiem. Pēc apkopotajiem datiem secināms, ka uz 2012./2013. akadēmisko gadu RTU kopā apstiprināti 18173 pieteikumi studijām.

Šogad nākamo studentu vidū vispopulārākā bija bakalaura akadēmiskā pilnalaika studiju programma «Datorsistēmas» (896 pieteikumi), otra populārākā – bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Informācijas tehnoloģija» (847 pieteikumi). Abas studiju programmas piedāvā apgūt  Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF). Vēl statistikas augšgalā atrodas Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) piedāvātā bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Muitas un nodokļu administrēšana» ar 842 apstiprinātiem pieteikumiem, Būvniecības fakultātes (BF) realizētā bakalaura akadēmiskāpilna laika studiju programma «Būvniecība»  ar 637 apstiprinātiem pieteikumiem un Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) realizētā bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Telekomunikācijas» ar 614 apstiprinātiem pieteikumiem.

Uz Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) piedāvātajām studiju programmām kopā apstiprināti 3376 pieteikumi, uz Transporta un mašīnzinību fakultātes (TMF) – 2754 pieteikumi. Uz arhitektūras akadēmiskajām pilna laika studiju programmām, ko piedāvā Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte (APF), kopā apstiprināti 245 pieteikumi. Savukārt uz Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) piedāvātajām studiju programmām – 5384 pieteikumi.

RTU Daugavpils filiālē kopā apstiprināti 582 pieteikumi. Liepājas filiāles Ekonomikas un inženierzinātņu nodaļā – 349, savukārt Ventspils filiālē – 100 pieteikumu.

RTU Informācijas centrs

18. jūlijs, 2012 plkst. 11:03