Notiks diskusija LU par Latvijas augstākās izglītības problēmām

21. oktobris, 2009

Ceturtdien, 2009. gada 22. oktobrī, plkst. 16 Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, Rīgā, Lomonosova ielā 1a, Berlina auditorijā turpināsim pagājušajā ceturtdienā iesākto diskusiju ciklu par Latvijas augstākās izglītības problēmām. Diskusijā piedalīsies LU rektors prof.  Mārcis Auziņš, Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs Jānis Vētra, Daugavpils Universitātes rektors Arvīds Barševskis un Liepājas universitātes rektors Oskars Zīds. Diskusija būs skatāma arī tiešraidē LU portālā.

21.10.2009.

Šoreiz piedāvājam apspriest divas savā starpā saistītās tēmas: Augstākā izglītība un pētniecība Rīgā un reģionos: problēmas un risinājumi un Universitāšu loma augstākās izglītības un zinātnes attīstībā. Pirmās tēmas ietvaros runās Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs Jānis Vētra un Daugavpils Universitātes rektors Arvīds Barševskis. Par otro jautājumu uzstāsies LU rektors prof. Mārcis Auziņš un Liepājas universitātes rektors Oskars Zīds. Katrā tēmā paredzēts dot vārdu diviem runātājiem (katram pa desmit minūtēm), kam sekos jautājumi un diskusija.

Diskusija būs skatāma tiešraidē LU portālā.

Pirmā diskusija ar nosaukumu «Vai viss ir kārtībā ar augstāko izglītību Latvijā?» notika pagājušo ceturtdien, 15. oktobrī, SZF.

Katrs interesents var risināt šo tēmu vai izvirzīt citus jautājumus elektroniskajā diskusijā par augstāko izglītību un zinātni, kuru sākusi Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte savā mājaslapā vai tiešā saite.

Vairāk informācijas:
Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes