Notiks gadskārtējā RTU metodiskā konference un mācību līdzekļu izstāde

14. aprīlis, 2011

19. aprīlī Kaļķu ielā 1, 301. auditorijā, notiks gadskārtējā RTU metodiskā konference un 2010. un 2011. gadā izstrādāto mācību līdzekļu izstāde.

Konferences dalībnieku reģistrēšanās no plkst. 8.30, sākums plkst. 9.

Konferences mērķis – dalīties pieredzē par mūsdienīgu un efektīvu studiju metožu ieviešanu, kas intensificē studijas un ļauj sekmīgi sasniegt plānotos studiju rezultātus.

Šā gada metodiskās konferences tēmas:

• starptautiskās studijas (darbs ar ārzemju studentiem un vieslektoriem, apmaiņas programmas, mācībspēku stāžēšanās ārzemēs u. tml.);
  • studiju moduļu un priekšmetu kalendāro bloku plānošana (moduļu veidošana studiju programmās, priekšmetu apguves secīga plānošana semestrī u. tml.);
  • studiju rezultātu sasniegšanas vērtēšanas metodes (studiju rezultātu pārbaudes paņēmieni, vērtējumi semestra gaitā, gala vērtējuma noteikšanas paņēmieni).

Konferences programma 2011 211.51 Kb

Esat laipni gaidīti konferencē!

14. aprīlis, 2011 plkst. 11:58