Notiks ikgadējā Baltijas tehnisko universitāšu rektoru tikšanās

28. novembris, 2014

Otrdien, 2. decembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) delegācija dosies uz Kauņas Tehnoloģiju universitāti Lietuvā, kur RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis tiksies ar pārējo Baltijas tehnisko universitāšu rektoriem, lai apaļā galda diskusijā dalītos atziņās un apspriestu aktuālus problēmjautājumus augstākajā tehniskajā izglītībā.

Rektoru apaļā galda diskusijā, kurā universitāšu delegāciju pārstāvjiem būs iespēja piedalīties klausītāju statusā, plānots iezīmēt turpmākos izaicinājumus, apmainīties informācijā to veiksmīgai sasniegšanai, kā arī pārrunāt iespējamos sadarbības modeļus šo mērķu izpildē.

Plānotas paralēlās diskusijas un tikšanās starp Baltijas tehnisko universitāšu delegāciju pārstāvjiem, kurās tiks pārrunāti ar studijām un starptautisko sadarbību, izglītību un inovācijām, stratēģiju un administratīvo pārvaldību, mārketingu un izdevniecību darbību saistīti jautājumi.

RTU Komunikācijas nodaļa

28. novembris, 2014 plkst. 13:48