Notiks RTU Studentu Zinātniski tehniskā konference

15. marts, 2017

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti līdz 24. martam pieteikt dalību RTU Studentu Zinātniski tehniskajai konferencei (SZTK), kas notiks 28. aprīlī. Konferences darbs organizēts 34 sekciju sēdēs, kurās tematiski pārstāvētas astoņas RTU fakultātes.

SZTK laikā studentiem ir iespēja prezentēt savu zinātnisko darbību plašākai publikai, kā arī iegūt savu pirmo publikāciju, iesniedzot darbu pēc konferences kādā no RTU žurnāliem.

Referēt konferencē var jebkurš students, kurš veic zinātnisko darbību. Lai piedalītos konferencē, līdz 24. martam jāpiesakās pie savas tematiskās sekcijas vadītāja, bet referāta tēzes līdz 20. aprīlim nepieciešams augšuplādēt ORTUS vidē, kā arī jānosūta darba vadītājam.

Konference notiks 28. aprīlī, bet to noslēgs plenārsēde 10. maijā.

Konferenci rīko RTU Studentu parlaments.

Konferences sekciju saraksts un papildu informācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

15. marts, 2017 plkst. 16:34