Notiks RTU Zinātnes festivāls

19. marts, 2013

Sestdien, 23. martā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) visas dienas garumā notiks jau otrais RTU Zinātnes festivāls, kurā bērniem un jauniešiem būs iespēja piedalīties eksperimentos un sacensībās: būvēt makaronu tiltus, programmēt lego robotus, dzirdēt jauno pētnieku prezentācijas, jaukt mutuļojošus sulu kokteiļus, piedalīties tehniskās jaunrades darbnīcās un citās aktivitātēs.

Tāpat kā pērn, kad šis festivāls pulcēja vairāk nekā 1000 dalībniekus, ieeja uz to ir bez maksas. RTU Zinātnes festivālā tiksies RTU studenti, Latvijas skolēni un skolotāji, lai kopīgi atklātu zinātnes interesanto pusi un tās saikni ar ikdienu. Latvijas bērniem tā būs iespēja ārpus skolas attīstīt dabisko interesi par apkārtējo pasauli.

Festivāla laikā notiks konkursa «Nāc un studē RTU» fināls, kurā par uzvarētāja titulu sacentīsies 12 Latvijas skolu komandas, prezentējot izstrādāto zinātniskās pētniecības darbu rezultātus. Finālistu prezentācijas notiks RTU Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1, un tās varēs vērot ikviens interesents.

Zinātnes festivāla 2013 programma Zinātnes festivāla 2013 programma

RTU Informācijas centrs