Notiks seminārs «Atjaunojamie energoresursi ēku siltumapgādei»

22. februāris, 2010

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Vides aizsardzības un siltuma sistēma institūts rīko semināru «Atjaunojamie energoresursi ēku siltumapgādei», kura laikā iecerēts diskutēt par to, kā attīstīt atjaunojamo energoresursu izmantošanu ēku siltumapgādei.

22.02.2010.

Seminārs notiks 2010. gada 24. februārī plkst. 12 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes aktu zālē,Kronvalda bulvārī 1.

Seminārā galvenais uzsvars tiks likts uz jautājumiem, kas irsaistīti atjaunojamo energoresursu īpatsvara paaugstināšanudecentralizētas siltumapgādes gadījumā, paturot prātā, ka vienlīdzsvarīgi ir izvēlēties atjaunojamos energoresursus un izmantot tos ariespējami augstāku energoefektivitāti. Vairāk uzmanības tiks pievērstsdaudzdzīvokļu mājām, neaizmirstot arī vienģimenes māju siltumapgādi.

Seminārā tiks stāstīts par Latvijas likumdošanas analīzesrezultātiem, kas ir saistīti ar Saules enerģijas un granulu izmantošanuLatvijas enerģētikas sektorā. Uzmanība tiks vērsta uz tehnoloģiskajiemrisinājumiem, kur tiek izmantota Saules enerģija un biomasa: analizējotesošo situāciju un sasniegumus, kā arī ieskicējot nākotnes iespējas.Seminārā piedalīsies Rīgas Tehniskās universitātes profesori unpētnieki, atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju ražotāji.

Seminārs domāts pašvaldību speciālistiem, ēku apsaimniekotājiem,enerģētikas speciālistiem, kas nodarbojas ar ēku siltumapgādi, videsspeciālistiem un citiem interesentiem.

Vairāk informācijas.

22. februāris, 2010 plkst. 18:49