Notiks seminārs par Cengage Learning group

2. oktobris, 2009

Mācību prorektora dienests un RTU Zinātniskā bibliotēka ielūdz tehnisko fakultāšu mācībspēkus otrdien, 6. oktobrī, no plkst. 17 līdz 18.30 RTU bibliotēkas konferenču zālē, Ķīpsalas ielā 10, uz informatīvo semināru par  Cengage Learning group (bij. Thomson Learning) piedāvājumu augstskolu mācībspēkiem.

02.09.2009.

Cengage ietver tādas izdevniecīnbas kā Wadsworth, South-Western, Houghton Mifflin, Brooks Cole. Semināru vadīs Cengage Learning pārstāve Dorota Muravska.

Seminārā tiks sniegta informācija par jaunākajām mācību grāmatām untehnoloģiskajiem risinājumiem kursu gatavošanai tehnisko specialitāšu mācībspēku vajadzībām, kā arī iespējāmpasūtīt bezmaksas publikāciju paraugus izvērtēšanai.

Semināra darba valoda: angļu valoda.

Seminārā tiks demonstrēts arī:

• Aplia: www.aplia.com (praised in the Washington Post)
  • Global Economic Watch website resources: www.cengage.com/gec (a great resource updated 4 times a day and dealing with Global Economic Crisis contains blog, lots of articles, podcasts, tests, e-books).

Priecāsimies Jūs redzēt semināra dalībnieku vidū!

RTU Informācijas centrs

2. oktobris, 2009 plkst. 18:48