Notiks seminārs par «Erasmus Mundus» programmu

3. februāris, 2011

Līdz 18. februārim augstskolu pārstāvji aicināti pieteikt dalību Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā informatīvajā seminārā par augstākās izglītības programmu «Erasmus Mundus». Seminārs notiks 25. februārī plkst. 10.30 Valsts administrācijas skolā, 1. stāvā (Raiņa bulvārī 4, Rīgā).

Seminārā plānota Eiropas Komisijas Audiovizuālās, kultūras un izglītības aģentūras (The Education, Audiovisual and Culture Executive Agency, EACEA) pārstāves prezentācija par «Erasmus Mundus» programmu, 2011. gada konkursa nosacījumiem, aktualitātēm, kā arī veiksmīga «Erasmus Mundus» projekta sagatavošanu.

Semināra gaitā ar savu pieredzi dalīsies «Erasmus Mundus» programmas eksperts no Vācijas un vairāku Latvijas augstākās izglītības iestāžu pārstāvji.

Online pieteikšanās forma.

Programma.