Notiks seminārs par mājokļu apsaimniekošanu un renovāciju

14. septembris, 2010

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija (EM) un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina māju pārvaldniekus uz semināriem par mājokļu apsaimniekošanu un renovāciju.

14.09.2010.

EM un RTU informatīvās kampaņas «Dzīvo siltāk» ietvaros 15. septembrīsāk tematisku semināru ciklu «Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja: apsaimniekošana un renovācija». Semināru mērķis – izglītot māju pārvaldniekus par mājokļu apsaimniekošanas un renovācijas jautājumiem, kā arī informēt par iespējām māju renovācijai piesaistīt ERAF līdzfinansējumu.

Pirmais seminārs «Mājokļu pārvaldīšana jaunā Pārvaldīšanas likuma kontekstā: teorija un prakse» notiks 15. septembrī plkst. 18 RTU telpās (Rīga, Kaļķu iela 1, 317a auditorija). Seminārā piedalīsies EM Mājokļu politikas nodaļas vadītājs Mārtiņš Auders, Latvijas Nekustamo īpašumu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Ģirts Beikmanis un RTU Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta direktore Ineta Geipele.

Plānots, ka šādi semināri notiks visu 2010./2011. mācību gadu katra mēneša trešajā trešdienā. Katrs seminārs tiks veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem mājokļu apsaimniekošanas jomā līdz labākiem risinājumiem mājokļu renovācijā.

Nākamo semināru tēmas būs par siltumapgādes sistēmu renovāciju, finansējuma piesaisti mājokļu renovācijai un tehniskās dokumentācijas sagatavošanu.

Sīkāku informāciju par semināru var saņemt Ekonomikas ministrijā pa tālruni 67013240 vai rakstot uz e-pasta adresi: v.lv.

14. septembris, 2010 plkst. 10:05