Notiks seminārs par prasībām būvizstrādājumiem un to atbilstības novērtēšanu

14. decembris, 2011

14. decembrī plkst. 18 saistībā ar informatīvās kampaņas «Dzīvo siltāk» Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Kaļķu ielā 1 (317.a auditorijā) notiks seminārs «Prasības būvizstrādājumiem un to atbilstības novērtēšana».  Seminārā aicināti piedalīties būvkomersanti un daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotāji.

Pasākumā piedalīsies Svetlana Mjakuškina  (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs – PTAC) un Ainārs Dudars (Būvmateriālu ražotāju asociācija, SIA «Sakret»). Semināru varēs vērot arī interneta tiešsaistē.

Semināra laikā klātesošie tiks informēti par normatīvo aktu prasībām būvizstrādājumiem, materiālu atbilstības novērtēšanu un to apliecināšanu, kā arī par PTAC biežāk konstatētajām neatbilstībām dokumentācijā. Seminārā tiks stāstīts arī par Eiropas tehnisko apstiprinājumu vadlīnijām ārējām daudzdzslāņu siltumizolācijas sistēmām ETAG 004.

Sīkāku informāciju par semināru var saņemt Ekonomikas ministrijā – e-pasts: v.lv vai 67013240.

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija (EM) un RTU saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk».  Šādi semināri notiek visu mācību gadu katra mēneša trešajā trešdienā. Katrs seminārs tiek veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē beidzot ar aktualitātēm mājokļu renovācijā un par iespējām šim mērķiem piesaistīt ERAF līdzfinansējumu. EM un RTU semināru cikls notiek jau otro gadu.

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi