Notiks Spāru svētki pirmajai RTU studentu pilsētiņas ēkai

11. aprīlis, 2012

Jau 23. aprīlī plkst. 12 pirmajai RTU studentu pilsētiņas projekta «RTU – Pilsēta pilsētā» renovējamai ēkai Ķīpsalā tiks organizēti Spāru svētki. To laikā notiks arī studentu pilsētiņas projektam veltītas 3D filmas pirmizrāde.

Spāru svētki tiks organizēti ēkai Ķīpsalā, Āzenes ielā 18, kur jau šoruden plāno pārcelties RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūts.

Ēkas renovācija sākta 2011. gada vasarā, un jau 2011. gada 27. septembrī šīs ēkas pamatos RTU vadība svinīgi atstāja vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Renovācijas darbus veic pilnsabiedrība «Piegādātāju apvienība RBSSKALS, RBSSKALS Būvvadība un RBSSKALS Būvsabiedrība». Ēkas renovācijas tehniskā projekta autors ir arhitekts Ģirts Valeinis (SIA «Valeinis un Stepe»).

Ēkas Āzenes ielā 18 rekonstrukcija ir pirmais posms vienotā teritoriālā universitātes kompleksa «RTU – Pilsēta pilsētā» būvniecībā.

Projekta «RTU – Pilsēta pilsētā» pirmo posmu universitāte īsteno ar valsts un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu. Projekta kopējās izmaksas: 19 879 035 LVL, tai skaitā: ERAF finansējums (85%) – 16 897 179 LVL; Valsts budžeta finansējums (7.17%) – 1 425325 LVL; RTU līdzfinansējums (7.83%) – 1 556 531 LVL.

RTU Informācijas centrs

11. aprīlis, 2012 plkst. 17:02