Notiks vieslekcija par kritisko domāšanu un argumentāciju

2. oktobris, 2018
Foto: pixabay.com

Trešdien, 10. oktobrī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 116. kabinetā norisināsies RTU Karjeras centra rīkota vieslekcija/darbnīca par kritisko domāšanu un argumentāciju. Tā notiks angļu valodā.

Lekcijas laikā tiks aplūkota kritiskās domāšanas būtība – ko tā nozīmē ikdienā, un kāpēc tā ir viena no pieprasītākajām prasmēm darba tirgū, kā arī analizēti efektīvas argumentācijas pamati un apgūti spēcīgu argumentu veidošanas pamati un prasme atklāt kļūdainus argumentus. Pēc ievada teorijā notiks praktiskais darbs gan individuāli, gan grupās.

Vieslekciju/ darbnīcu vadīs Edgars Lapiņš – starptautiskā IT risinājumu uzņēmuma «Accenture» mārketinga un komunikāciju vadītājs Latvijā, iepriekš radošās aģentūras «DDB Latvija» stratēģiskais direktors. Pieredzi balstījis uz daudzu gadu darbā finanšu sfērā un starptautiskos vadības un stratēģijas konsultāciju projektos.

Kopš 2011. gada E. Lapiņš ir viens no kritiskās domāšanas pasākumu «SkeptiCafe» organizatoriem, Skeptiskās biedrības līdzdibinātājs un kursa «Argumentācija un kritiskā domāšana» docētājs Rīgas Ekonomikas augstskolā. Kopš 2013. gada pasniedzis kritiskās domāšanas un argumentācijas pamatu kursus.

Pieteikties vieslekcijai/darbnīcai

RTU Sabiedrisko attiecību departaments