Par godu Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes jubilejai notiks svinīga plenārsēde

12. oktobris, 2016

Ceturtdien, 20. oktobrī, no plkst. 10 līdz 14, Daugavgrīvas ielā 2-149, Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (RTU DITF) aicina uz svinīgo plenārsēdi par godu fakultātes 55 gadu jubilejai.

Plenārsēdi atklās fakultātes dekāns Jānis Grundspeņķis un Latvijas izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, kurš pasniegs fakultātes darbiniekiem Izglītības un zinātnes ministrijas atzinības rakstus. Darbs plenārsēdē turpināsies ar fakultātes institūtu pārstāvju referātiem par zinātnisko pētījumu būtību un attīstību laika gaitā.

RTU DITF aicina RTU visu fakultāšu un struktūrvienību akadēmisko personālu, doktorantus, visu studiju līmeņu studentus, uzņēmējus, sadarbības partnerus un ikvienu interesentu apmeklēt fakultātes svinīgo plenārsēdi. Plenārsēdes darba valoda ir latviešu valoda.

Programma

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments