Pasniegs LZA, «ITERA Latvija» un RTU Attīstības fonda gada balvas

23. februāris, 2010

25. februārī plkst. 14 Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA), Akadēmijas laukumā 1, Mazajā zālē, pulcēsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) pārstāvji, lai sveiktu savus kolēģus, kuriem tiks pasniegtas LZA, SIA «ITERA Latvija» un RTU Attīstības fonda gada balvas un stipendijas. Pēc balvas nolikuma tiem jābūt ar vides, zemes un ģeogrāfijas zinātnēm saistītiem zinātniekiem vai praktiķiem.

23.02.2010.

Šogad LZA, SIA «ITERA Latvija» un RTU Attīstības fonda gada balvu unstipendiju saņems bijušais RTU profesors Namejs Zeltiņš (attēlā) – par  darbukopu «Vides aizsardzība: ilgtspējīga enerģētika» – un LLU profesorsImants Liepa – par darbu kopu «Pētījumi meža ekoloģijā».

23. februāris, 2010 plkst. 13:29