Pasniegs RTU Absolventu asociācijas loterijas balvas

25. oktobris, 2012

30. oktobrī plkst. 16 Kaļķu ielā 1, 119. telpā, notiks svinīga Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Absolventu asociācijas loterijas uzvarētāju sveikšana un balvu pasniegšana.

RTU Absolventu asociācijas loterija notika RTU 150 gadu jubilejas noslēguma svinību laikāArēnā Rīga. Tajā bija iespēja savā īpašumā iegūt vērtīgas balvas.

Loterijas uzvarētāji ir:

• Ieva Rumba, Inženierekonomikas un vadības fakultātes 2000. gada absolvente, iegūs mēneša abonementu RTU Ķīpsalas peldbaseinā – balvu pasniegs RPI 1980. gada absolvents, Olimpiskās bronzas medaļas ieguvējs bobslejists Zintis Ekmanis;
  • Ivars Imuns, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 2012. gada absolvents, iegūs RTU 150 gadu jubilejas monētu – balvu pasniegs Latvijas Bankas prezidents, RTU 1990. gada absolvents Ilmārs Rimšēvičs;
  • Juris Skuja, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 2011. gada absolvents, iegūs iespēju pavadīt nedēļas nogali ar kursabiedriem RTU sporta un atpūtas bāzē «Ronīši» – balvu pasniegs rektors, RPI 1970. gada absolvents Leonīds Ribickis.

Sveicam Absolventu asociācijas loterijas uzvarētājus!

RTU Informācijas centrs

25. oktobris, 2012 plkst. 10:25