Paziņos RTU Zelta fondā iekļauto RTU absolventu vārdus

5. septembris, 2013

Ceturtdien, 12. septembrī, plkst. 18 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 201. auditorijā (Rīgā, Kaļķu ielā 1) jau ceturto gadu paziņos to 75 izcilāko absolventu vārdus, kas ir iekļauti RTU Zelta fonda izlasē.

«RTU Zelta fonds ir laba iespēja vienuviet satikt daudzsološākos studijubiedrus un atcerēties mācību laikā gūtos sasniegumus. RTU Zelta fonds ir lieliska iespēja arī darba devējiem satikt studentus, kas jau atzīti un novērtēti universitātē. Darba devēji ar lielāko prieku iepazīstas ar RTU Zelta fonda izlasi, jo jau neilgi pēc iekļūšanas tajā, saņēmu uz to balstītu darba piedāvājumu. Tā ir ļoti atbalstāma RTU iniciatīva ar potenciālu palīdzēt absolventiem iekļauties darba tirgū,» stāsta RTU absolvente Anete Aramina.

«Zāļu radīšanā un ražošanā svarīga ir stratēģija un specializācija, bet pats galvenais – izglītoti speciālisti. AS «Olainfarm» vienmēr  ir atbalstījis Latvijas zinātni un kultūru un ar cerībām raugās arī uz mūsujauno paaudzi. Mēs ar lepnumu un gandarījumu novērtējam RTU Zelta fondu, jo tas veido intelektuālo bāzi Latvijas attīstībai. Veiksmīgs bizness pirmkārt balstās uz fundamentālām zināšanām, mērķtiecīgu un neizsīkstošu izglītību,» tā par RTU Zelta fonda iniciatīvu izsakās AS «Olainfarm» valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins.

Pasākuma laikā klātesošos uzrunās un absolventus sveiks RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, RTU mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis un citas universitātes amatpersonas.

RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi. Veidojot Zelta fonda izlasi, tiek ņemta vērā ne tikaiabsolventa vidējā atzīme, bet arī studiju laikā veiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumi zinātnē un sportā. Kandidātus iekļaušanai RTU Zelta fondā izvirza attiecīgās studiju programmu direktori sadarbībā ar RTU Karjeras centru.

Izveidotā absolventu zelta izlase ik semestri tiek publicēta RTU mājaslapā, kā arī īpašā RTU Zelta fonda informatīvajā izdevumā, kuru saņems RTU Karjeras centra sadarbības uzņēmumi.

Projekta lieldraugi AS «Olainfarm», AS «Swedbank», SIA «Lattelecom», SIA «Lattelecom Technology», atbalsta arī SIA «C.T.Co» un «Proks Capital».

RTU Informācijas centrs

5. septembris, 2013 plkst. 10:12