Peldi par latu un piedalies loterijā!

30. marts, 2011

No 1. aprīļa līdz 31. maijam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem ir unikāla iespēja piedalīties akcijā – noteiktos laikos iegādājoties vienreizējo Ķīpsalas peldbaseina biļeti par Ls 1, var piedalīties izlozē un laimēt peldbaseina abonementus līdz gada beigām.

Akcija ir spēkā darba dienās no plkst. 7.15 līdz plkst. 15.30 un no plkst. 20.45 līdz peldbaseina slēgšanai.

Ierodoties peldbaseinā pirmo reizi, studentam tiks izsniegta kartiņa ar 10 aizpildāmiem lodziņiem. Kartiņā būs norādīts studenta vārds, uzvārds, fakultāte, e-pasta adrese un tālruņa numurs. Par katru nopeldēto reizi, students saņems zīmogu, turklāt, nākot peldēt kopā ar draugu, kartiņā tiks iespiests papildu zīmogs. Draugam viena peldēšanas reize maksās Ls 2.

Sakrājot desmit zīmodziņus, students var piedalīties akcijā, iemetot aizpildīto kartiņu kastītē, kas atrodas pie administratoriem Ķīpsalas peldbaseina informācijas stendā. Izloze notiks divas reizes mēnesī (15. aprīlī un 30. aprīlī, 15. maijā un 1. jūnijā) Ķīpsalas peldbaseina informācijā plkst. 11. Katrā reizē tiks izlozēta viena balva – katra mēneša 15. datumā tiks izlozēts viens dvielis ar Ķīpsalas peldbaseina logo, bet 30. aprīlī un 1. jūnijā – krūze ar Ķīpsalas peldbaseina logo.

Katrā izlozes kārtā laimējusī kartiņa no tālākas piedalīšanas izlozē tiks izņemta. Pārējās kartiņas turpina piedalīties tālākajās izlozēs.

Akcijas noslēgumā, 1. jūnijā, tiks izlozētas trīs galvenās balvas – peldbaseina abonements 15, 10 un 5 reizēm līdz 2011. gada 31. decembrim.

Jāpiebilst, ka akcijā var iegūt arī veicināšanas balvu. To saņems students, kurš vienā dienā savāks visus desmit zīmogus.

Sīkāku informāciju par loterijas noteikumiem var iegūt www.baseins.lv, kā arī informācijas stendā Ķīpsalas peldbaseinā, Ķīpsalas ielā 5.

RTU Informācijas centrs

30. marts, 2011 plkst. 14:38