Pieteikšanās FESTO apmācībām - līdz 16. septembrim

6. septembris, 2018

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tālākizglītības nodaļa aicina līdz 16. septembrim interesentus pieteikties FESTO apmācībām. Apmācību mērķis ir sniegt iespēju gan teorētiskajās, gan praktiskajās nodarbībās apgūt mūsdienu industrijas augstākajiem standartiem atbilstošas zināšanas ražošanas automatizācijas jomās, kas saistītas ar pneimatikas, hidraulikas un programmējamo kontrolleru pielietošanu.

Kursu sākums paredzēts 18. septembrī, Rīgā, Viskaļu ielā 36 – 405. Nodarbību sākums plkst. 10.00. Kursa apjoms ir trīs nodarbības jeb 24 stundas. Maksa par kursa apguvi – 406,56 eiro ar PVN.

Kursi notiks 18., 19. un 20. septembrī. Kursā tiks apgūti šādi temati:

1. Pneimatisko sistēmu energoefektivitāte;
  2. Programmēšana CODESYS 3 vidē;
  3. Pneimoautomātikas un elektropneimoautomātikas sistēmas;
  4. Hidroautomātikas un elektrohidroautomātikas sistēmas.

Pēc tālākizglītības kursa noklausīšanās un pārbaudes nokārtošanas kursa dalībnieki saņems kursu apguvi apliecinošu dokumentu – RTU apliecību par tālākizglītību.

Lai pieteiktos kursa apguvei, aizpildītu anketu jānosūta uz e-pastu .

Papildu informācija par kursa tēmām

6. septembris, 2018 plkst. 10:42