Pieteikšanās konkursam «Vides zinātnes balva 2017»

13. februāris, 2017
Foto: pixabay.com

Vides zinātnes un izglītības padome izsludinājusi pieteikšanos konkursam «Vides zinātnes balva 2017». Pretendentus līdz 13. martam var pieteikt piecās nominācijās – «Jaunais vides zinātnieks», «Vides zinību skolotājs», «Vides aktīvistu grupa», «Vides zinātnieks vai augstskolas pedagogs» un «Bioekonomikas balva».

Konkursa «Vides zinātnes balva» mērķis ir veicināt vides zinātnes un izglītības pilnveidošanu Latvijā. Konkursam pretendenti var pieteikties paši un viņus var izvirzīt arī kāds cits. Tajā var piedalīties skolotāji un skolēni, augstskolu akadēmiskais personāls un studenti, vides zinātnieki, vides apvienības, uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas un citi, kuri atbilst konkursa nolikumā definētajām nominācijām un prasībām.

Konkursa kopējais balvu fonds ir 4000 eiro, un tajā ietilpst zinātniskā literatūra, izzinošie mācību un zinātniskie materiāli vides nozarē, kā arī citas vērtīgas balvas.

2017. gada «Vides zinātnes balvas» laureātu svinīgā apsveikšana ceremonija notiks Latvijas Universitātes Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 18, 2017. gada 24. martā.

Papildu informācija.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments