Pirmajās trīs dokumentu pieņemšanas dienās RTU apstiprināti 8050 pieteikumi

13. jūlijs, 2012

Pirmajās trīs dokumentu pieņemšanas dienās Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) apstiprināti jau 8050 pieteikumi. Dokumentu pieņemšana un pieteikšanās studijām RTU notiks līdz otrdienai, 17. jūlijam. Arī elektroniski pieteikties studijām iespējams līdz 17. jūlijam plkst. 16 Latvijas valsts portālā www.latvija.lv.

Pašlaik vislielākais apstiprināto pieteikumu skaits – 405 pieteikumi – ir bakalaura akadēmiskajā pilna laika studiju programmā «Datorsistēmas», ko piedāvā apgūt RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF). Otra populārākā pēc apstiprināto pieteikumu skaita (382 pieteikumi) ir bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Muitas un nodokļu administrēšana», ko realizē RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF). Nākamie studenti bieži izvēlas studijas arī bakalaura akadēmiskajās pilna laika studiju programmās «Informācijas tehnoloģija» (apstiprināti 379 pieteikumi; realizē RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)), «Būvniecība» (apstiprināti 262 pieteikumi; realizē RTU Būvniecības fakultāte (BF)) un «Telekomunikācijas» (apstiprināts 251 pieteikums; realizē RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (ETF)).

No statistikas datiem secināms, ka inženierzinātņu studiju programmās šobrīd visvairāk nākamo studentu izvēlas iegūt izglītību Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) – kopā 2352 pieteikumi.  Uz Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) realizētajām studiju programmām šobrīd kopā apstiprināts 1561 pieteikums, bet uz Transporta un mašīnzinību fakultātes (TMF) – 1241 pieteikums. Uz arhitektūras akadēmiskajām pilna laika studiju programmām, ko piedāvā RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte (APF), kopā apstiprināti 113 pieteikumi.

Savukārt RTU filiāļu vidū līdere ir Daugavpils filiāle, kur līdz šim brīdim kopā apstiprināti 234 pieteikumi. Liepājas filiāles Ekonomikas un inženierzinātņu nodaļā 169 apstiprināti pieteikumi, bet Ventspils filiālē – 57 pieteikumi.

Jāpiebilst, ka pieteikties studijām RTU un tās filiālēs Liepājā, Ventspilī, Cēsīs un Daugavpilī varēs arī sestdien, 14. jūlijā. RTU centrālajā ēkā Rīgā, Kaļķu ielā 1, sestdien varēs iesniegt dokumentus, sākot no plkst. 9–13, bet filiālēs – sākot no plkst. 10–13.

RTU Informācijas centrs

13. jūlijs, 2012 plkst. 10:34