Prāta spēļu čempionāts skolēniem

25. marts, 2011

26. un 27. martā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1, notiek otrais Prāta spēļu čempionāts skolēniem. Pieteikties sacīkstēm joprojām var www.sportaklubs.rtu.lv vai spēļu norises dienā RTU. Atjautīgāko un asāko prātu īpašnieki saņems vērtīgas naudas balvas jeb īpašas stipendijas studijām RTU.

Piecu spēļu ciklu sestdien atklās «RTU skolēnu kauss spēlē Katanas ieceļotāji 2011». Sacensību sākums – plkst. 11. Svētdien, 27. martā, tiks noskaidroti labākie sacensību dalībnieki Rubika kuba ātrlikšanā, kāarī spēlē «Karkasone». Abas sacensības sāksies plkst. 12 un notiks Lielajā aulā.

Savukārt pēc nedēļas, 2. un 3. aprīlī, plkst. 12 RTU Lielajā aulā norisināsies RTU skolēnu kauss starptautiskajā dambretē 2011 un RTU skolēnu kauss šahā 2011.

Piedalīties Prāta spēļu čempionātā var jaunieši, kuriem nav augstākāsizglītības un kuri nav studējuši RTU. Īpaši aicināti piedalīties ir 10.–12.klašu skolēni, kuri interesējas par iespējām studēt RTU.

Aizpildīt pieteikuma anketu, kā arī iepazīties ar prāta spēļu nolikumiem var www.sportaklubs.rtu.lv.

Dalība sacensībās ir bez maksas.open_logo.jpg

Aizpildīt pieteikuma anketu!

RTU Informācijas centrs