Prezentēs RTU studiju iespējas t/c «Origo»

31. maijs, 2010

Šonedēļ, 1. un 2. jūnijā, no plkst. 12 līdz plkst. 17 RTU studiju iespējas tiks prezentētas tirdzniecības centrā «Origo», kur noritēs augstskolu informācijas dienas. Par piedāvātajām izglītības iespējām skolēniem stāstīs RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta projektu vadītāja Laura Kalniņa.

31.05.2010.

Iecerēts, ka augstskolu informatīvie stendi atradīsies tirdzniecības centra «Origo» 2. stāvā.

T/c «Origo» informatīvajā pasākumā piedalīsies arī pārstāvji no Rīgas Stradiņa universitātes, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas, Latvijas Kultūras akadēmijas, Banku augstskolas, biznesa augstskolas «Turība», Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas, Latvijas Jūras akadēmijas, Rīgas Juridiskās augstskolas, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, Transporta un sakaru institūta, Baltijas Psiholoģijas un menedžmenta augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas, Latvijas Kristīgās akadēmijas.

Par piedāvātajām izglītības iespējām stāstīs arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas, Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas, Latvijas Kultūras koledžas, Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas, Rīgas 1.medicīnas koledžas, Rīgas Celtniecības koledžas, Rīgas Tehniskās koledžas, Rīgas Uzņēmējdarbības koledžas, Sociālo tehnoloģiju augstskolas, un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas pārstāvji.

RTU Informācijas centrs

31. maijs, 2010 plkst. 12:27