«RE&RE» un RTU izsludina konkursu uz prakses vietām

10. aprīlis, 2013

10. aprīlī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un būvniecības uzņēmuma «RE&RE» valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš parakstīja ilgtermiņa sadarbības līgumu, saistībā ar kuru tiks organizēts konkurss RTU Būvniecības fakultātes (BF) studentiem. Divās konkursa kārtās izraudzītiem četriem labākajiem studentiem būs nodrošināta iespēja strādāt praksi vienā no vadošajiem Latvijas būvuzņēmumiem «RE&RE».

Konkurss, kurā ir aicināti piedalīties RTU BF studiju programmas «Būvniecība» 3. un 4. kursa studenti, norisināsies vienu reizi gadā. Pirmajā kārtā pretendentiem līdz 1. maijam RTU BF studentu pašpārvaldē jāiesniedz savs CV, motivācijas vēstule ar pamatojumu dalībai konkursā (kāpēc vēlas piedalīties, kā vērtē savu profesionālo izaugsmi ilgtermiņā un kādu pievienoto vērtību vēlas sniegt «RE&RE»), kā arī papildu informācijupēc saviem ieskatiem. Saņemtos pieteikumus izvērtēs BF komisija, labākie tiks aicināti uz otro kārtu, kurā «RE&RE» izveidotā komisijaaicinās pretendentus uz tikšanos klātienē, lai noteiktu četrus konkursauzvarētājus.

Konkursa pieteikumus var iesniegt līdz 2013. gada 1.maijam personīgi BF studentu pašpārvaldē, vai iesūtot elektroniski uz e-pasta adresi: m ar norādi «RTU un «RE&RE» prakses konkursam».

Vairāk informācijas par konkursu un nolikums ir pieejams BF studentu pašpārvaldes un «RE&RE»  interneta vietnēs.

RTU Informācijas centrs

10. aprīlis, 2013 plkst. 17:29