Rīgas Biznesa skola aicina biznesa profesionāļus iepazīties ar MBA programmu

6. novembris, 2013

Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola (RTU RBS), kas dibināta uz veiksmīgas RTU, Bufalo Universitātes (ASV) un Otavas Universitātes (Kanāda) sadarbības pamata, aicina uzņēmējus un biznesa profesionāļus iepazīties ar MBA studiju programmu angļu valodā.

Ceturtdien, 7. novembrī, plkst. 18 RTU RBS (Rīgā, Skolas ielā 11) notiks Atvērto durvju diena, kurā būs iespējavairāk uzzināt par «Executive MBA» un «Professional MBA» studiju programmām, satikt mācībspēkus, studentus un absolventus, piemēram, tirdzniecības parka «Alfa» vadītāju Zigmundu Vīķi un SIA «eBIT» projektuvadītāju Elīnu Jakubaņecu. Absolvējot programmu, studenti iegūst pasaulē atzītu maģistra profesionālo grādu uzņēmumu un organizāciju vadīšanā (MBA grādu). Pasākuma programma un reģistrēšanās.

«RTU RBS nodrošina pasaules līmeņa vadībasapmācību esošajiem un nākamajiem uzņēmējiem – studiju procesā ieviesti Ziemeļamerikas Master of Business Administration (MBA) programmu principi, un mācību valoda ir angļu. Sadarbojoties ar Ziemeļamerikas partneraugstskolām, apzinot korporatīvo atbalstītāju vajadzības un integrējot tās studiju procesā, sagatavojam biznesa līderus rītdienas pasaulei, kuriem ir zināšanas par modernā biznesa procesiem un starptautiskā pieredze,» atzīst RBS direktors Jānis Grēviņš.

Studijuprocess notiek vietējo un ārzemju mācībspēku vadībā, tiek izmantota mūsdienīga interaktīvā video auditorija, kas studentiem sniedz pieeju pasaules līmeņa mācību resursiem un vadības pieredzei tiešsaistē. Studenti tiek nodrošināti ar elektroniskajiem resursiem par jaunākajiem biznesa un vadības pētījumiem, statistikas datiem un tendencēm pasaules un reģionālajos tirgos.

RTU RBS ir vecākā biznesa vadības augstskola Latvijā, kas 21 darbības gada laikā ir veiksmīgi attīstījusies kopā ar spēcīgiem starptautiskiem sadarbības partneriem – Bufalo Universitāti (ASV), Otavas Universitāti (Kanāda) un kopš 2012. gada arī ar Norvēģijas Biznesa skolu. Kopš 1991. gada RTU RBS absolvējuši vairāk nekā 1000 uzņēmēju, kuri ieņem vadošus amatus tādos uzņēmumos kā «Statoil», AS «Latvenergo», «AirBaltic», SIA «Lattelecom», AS «Valmieras piens», AS «DNB banka», AS «Swedbank», AS «SEB banka», «Siemens», «MTG Group» u. c.

RTU Informācijas centrs

6. novembris, 2013 plkst. 9:23