Rīgas Tehniskā universitāte sadarbosies ar biznesa augstskolu «Turība»

9. maijs, 2011

10. maijā starp Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un biznesa augstskolu «Turība» tika noslēgts sadarbības līgums, kas paredz īstenot kopīgus pētījumus, veicināt akadēmiskā un administratīvā personāla mobilitāti, kā arī studentu apmaiņu.

Līgumu parakstīja RTU rektors Leonīds Ribickis un b/a «Turība» rektors Antons Kiščenko.

Sadarbības līgums paredz, ka abas augstskolas sadarbosies studiju eksporta veicināšanas pasākumos, īstenos kopīgus pētījumus zinātnē un augstskolas pedagoģijā, veicinās akadēmiskā un administratīvā personāla mobilitāti, iesaistot docētājus un viesprofesorus, kā arī veicinās studentu apmaiņu. Tāpat līgumā paredzēta sadarbība ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāti, attīstot sadarbību starptautiski citējamu zinātnisko izdevumu sagatavošanā. Plānots organizēt kopīgus pasākumus mūžizglītības jomā, kā arī kopīgi darboties zinātnes sasniegumu popularizēšanā un veicināt cilvēkresursu piesaisti augstākai izglītībai un zinātnei.

RTU Informācijas centrs

9. maijs, 2011 plkst. 17:15