Rīgas Tehniskā universitāte un Liepājas Universitāte noslēdz sadarbības līgumu

20. maijs, 2013

21. maijā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un Liepājas Universitātes rektors profesors Jānis Rimšāns parakstīja abu universitāšu sadarbības līgumu. Svinīgais līguma parakstīšanas pasākums notika Liepājas Universitātē (LiepU), Lielajā ielā 14, 203. telpā.

Sadarbības līguma mērķis ir nodrošināt Latvijas studentiem lielākas iespējas studijās un  zinātniskajā pētniecībā.

Līgumsparedz attīstīt un veicināt divpusējo sadarbību izglītībā, stiprināt sadarbību zinātnes, pētniecības un inovāciju jomā, veicināt starptautiskās sadarbības attīstību un sadarboties kopīgu kultūras, sporta un atpūtas pasākumu organizēšanā.

RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis: «Starpaugstskolu sadarbība ir nākamais solis mūsdienīgas studiju vides un kvalitātes nodrošināšanai. Liepājā atrodas arī viena no RTU filiālēm, tāpēc sagaidām patiešām produktīvu sadarbību ar Liepājas universitāti studiju, pētniecības un tehnoloģiju pārneses jomās.»

Arī LiepU rektors profesors Jānis Rimšāns pauž pārliecību, kaparakstītais sadarbības līgums pavērs jaunas iespējas abu universitāšu sadarbībai.

Līgums ir spēkā piecus gadus no tā parakstīšanas brīža.

RTU Informācijas centrs

20. maijs, 2013 plkst. 15:01