RPP un RTU vienojas par sadarbību attīstībai un izaugsmei

1. marts, 2013

Ceturtdien, 28. februārī, tika parakstīts sadarbības līgums starp Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un Rīgas Pašvaldības policiju (RPP). Saistībā ar šo līgumu pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Geduševs un RTU rektors Leonīds Ribickis vienojās par sadarbību pētniecības jomā, inovatīvas studiju un darba vides pilnveidošanu, kā arī zināšanu un tehnoloģiju ieviešanu reālajā darba vidē, tādējādi sekmējot abu pārstāvēto iestāžu attīstību un izaugsmi.

Skatīt galeriju

rtu_un_rpp_ligums_0031.jpgRPP priekšnieks Jānis Geduševs atzīst: «Šī sadarbība ir nozīmīgs solis pretī efektīvākai mūsdienīgu tehnoloģiju ieviešanai policijas darbā – tas attiecināms uz policijas rīcībā esošo radiosakaru, informācijas tehnoloģiju un videonovērošanas sistēmu attīstību un aktīvu izmantošanu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā pilsētā.»

RTU rektors Leonīds Ribickis: «Jau patlaban mēs veicam vairākus pētījumus drošības un aizsardzības jomā, kas tiek realizēti ne tikai saistībā ar Latvijas, bet arī ar ārvalstu projektiem. Sadarbības līguma noslēgšana ar Rīgas Pašvaldības policiju paver iespēju vairākiem kopīgiem projektiem, lai mūsu pieredzi nākotnē jau praktiski varētu izmantot ikdienas kārtības nodrošināšanai Rīgā.»

Sadarbības līgums paredz arī prakses iespēju nodrošināšanu RTU studentiem atbilstoši studiju programmu plāniem, apmaiņu ar zinātnisko un tehnisko informāciju, konferenču un semināru rīkošanu, kā arī kopīgu Eiropas Savienības finansētu projektu pieteikumu sagatavošanu.

RTU Informācijas centrs

1. marts, 2013 plkst. 10:31