RTU 150. jubilejas bildes Arēnas Rīga fotostūrīšos

23. oktobris, 2012

Pavisam nesen, 14. oktobrī, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ar vērienīgu mūzikas, mākslas un tehnoloģiju caurvītu lieluzvedumu «Radi tālāk!» Arēnā Rīga atzīmēja 150 gadu jubileju, un svinības iemūžinātas daudz vairāk nekā 150 bildēs.

Uz Baltijas senākās tehniskās universitātes svinībām bija ieradušies RTU absolventi, studenti, darbinieki, partneri un draugi. Svinību viesiem bija iespēja iemūžināt skaistās jubilejas un kursabiedru atkalredzēšanās izjūtas divos fotostūrīšos – vienam no tiem fonā atradās bijusī RTU ēka Ļeņina ielā 1a, savukārt otrā – RTU ēka nakts noskaņās Kaļķu ielā 1.

Abi fotostūrīši piedzīvoja milzum daudz RTU jubilejas viesu pozitīvās emocijas, kuras var apskatīt un lejupielādēt.

Fonā – ēka bij. Ļeņina ielā 1a.

Fonā – ēka Kaļķu ielā 1 nakts noskaņās.

Fotogrāfijas lejupielādēt būs iespējams līdz 22. decembrim.

RTU Informācijas centrs

23. oktobris, 2012 plkst. 10:28