RTU absolventi Zaiga un Māris Gaiļi iegūst titulu «Gada rīdzinieks 2013»

20. novembris, 2013

Pirmdien, 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienai veltītajā svinīgajā Rīgas domes sēdē sveikti titula «Gada rīdzinieks 2013» ieguvēji – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) absolventi Zaiga un Māris Gaiļi.

Foto: www.riga.lv

Zaiga Gaile absolvējusi RTU priekšteča – Rīgas Politehniskā institūta (RPI) Celtniecības fakultātes arhitektūras specialitāti 1975. gadā, savukārt Māris Gailis – RPI Mehānikas fakultātes mašīnbūves tehnoloģijas, metālgriešanas darbagaldu un instrumentu specialitāti 1979. gadā.

Kā norāda Rīgas domes pārstāvji, Zaiga un Māris Gaiļi rūpējušies par kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, atjaunojot un rekonstruējot Berga Bazāra ansambli, daudzus namus Ķīpsalā, kā arī izveidojuši Žaņa Lipkes muzeju.
«Gada rīdzinieka» titulu piešķir cilvēkiem, kuri ar savu talantu un darbu ir veicinājuši Rīgas atpazīstamību un tās attīstību.

RTU Informācijas centrs

20. novembris, 2013 plkst. 14:31