RTU aicina palīdzēt policijai meklēt pazudušo studentu no Vācijas

30. janvāris, 2015

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina palīdzēt Valsts policijai meklēt bez vēsts pazudušo studentu Stefanu Engelbrehtu, kurš apmaiņas programmā no Vācijas ir ieradies studēt RTU. Universitāte aicina ikvienu, kuram ir jebkāda informācija par minētās personas atrašanās vietu, sniegt ziņas Valsts policijas Kurzemes iecirknim pa tālruni 67070800 vai 110.

RTU vērsās ar iesniegumu policijā, ziņojot par minētā studenta bezvēsts prombūtni, jo viņš noteiktajā laikā neieradās uz lekcijām un ar viņu nebija iespējams sazināties arī telefoniski.

Studenta meklēšanas laikā RTU uztur ciešus kontaktus ar viņa universitāti Vācijā, kā arī ar S. Engelbrehta ģimeni.

RTU izsaka pateicību RTU studentiem, kas izrādījuši pilsonisko aktivitāti un savu iespēju robežās organizē S. Engelbrehta meklēšanu gan virtuālajā, gan reālajā vidē.

Plašāku informāciju par pazudušo studentu iespējams atrast Valsts policijas mājas lapā.

RTU izsaka cerību, ka kopīgiem spēkiem studentu izdosies atrast.

RTU Komunikācijas nodaļa

30. janvāris, 2015 plkst. 15:33