RTU aicina piedalīties vasaras skolā «Baltic HPC Summer School 2014»

11. jūnijs, 2014

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina Latvijas augstskolu doktorantus, pētniekus un absolventus no 30. jūnija līdz 4. jūlijam apmeklēt vasaras skolu «Baltic HPC Summer School 2014». Tā norisināsies angļu valodā. Dalība tajā – bez maksas.

Vasaras skolas laikā tiks pasniegtas gan lekcijas, gan praktiskas apmācības par paralēlo programmēšanu un citām nepieciešamajām prasmēm zinātniskās programmatūras attīstīšanā. Būs vizuālās skaitļošanas tehnoloģiju uzņēmuma «NVIDIA» prezentācija, izstrādātās paralēlās programmēšanas tehnoloģijas «CUDA» apmācības, vadošā tīklošanas uzņēmuma «CISCO» seminārs, kā arī citi semināri par datorprogrammām «CISCO», «MATLAB» , «COMSOL» un «SolidWorks».

Vasaras skolu organizē RTU sadarbībā ar «NVIDIA». Vairāk informācijas par vasaras skolu atrodama šeit.

RTU Komunikācijas nodaļa

11. jūnijs, 2014 plkst. 14:36