RTU aicina reflektantus reģistrēties konkursam uz pamatstudiju vietām

8. jūlijs, 2015

Ir noslēgusies studiju pieteikumu pieņemšana uz valsts budžeta finansētajām studiju vietām Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pamatstudiju programmās. Nākamais solis — reflektantiem būs jāapstiprina savi pieteikumi konkursam uz budžeta studiju vietām. Uzņemšanas konkursa rezultāti būs zināmi otrdien, 14. jūlijā, plkst. 19.

Reflektantu reģistrēšanās jeb pieteikumu apstiprināšana konkursam uz budžeta vietām notiek no 10. jūlija, plkst. 16 līdz 14. jūlija plkst. 16. Pieteikumus apstiprināt var:

1. Portālā latvija.lv;
2. Zvanot uz tālruņa numuru 67089003;
3. Klātienē RTU centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 2. stāvā, Lielajā aulā vai jebkurā no vienotās uzņemšanas punktiem pirmdien, 13. jūlijā, plkst. 10—17 un otrdien, 14. jūlijā, plkst. 10—16.

Svarīgi atcerēties — ja reflektants neapstiprina savu pieteikumu, tad izstājas no vienotās uzņemšanas sistēmas un zaudē iespēju iegūt budžeta studiju vietu.

2015./2016. studiju gadā RTU pamatstudiju programmās reflektantiem paredzējusi 2333 valsts budžeta apmaksātas vietas. Kopumā 2015. gadā RTU ir 7100 budžeta vietas, kas ir vislielākais skaits salīdzinājumā ar pārējām Latvijas augstskolām, jo, reaģējot uz inženierzinātņu speciālistu pieprasījumu darba tirgū, valsts inženierzinātņu studijas ir atzinusi par prioritāti.

Detalizētu informāciju par uzņemšanu RTU var atrast mājas lapā: www.nacstudet.lv.

RTU Komunikācijas nodaļa

8. jūlijs, 2015 plkst. 14:32