RTU akadēmiskais personāls turpina profesionāli pilnveidoties

16. jūnijs, 2020
Foto: unsplash.com

RTU akadēmiskais personāls turpina profesionāli pilnveidoties

Ārkārtas situācijas dēļ pārtrauktās specializētās mācības «Mācīšanās un mācīšana mūsdienu studentiem» tiek atsāktas.

Nodarbības tika pārplānotas, un norisināsies tiešsaistes režīmā. Plānoto piecu nodarbību vietā dalībnieki tiksies septiņas reizes, taču attālināti. Šajās mācībās tiek apskatītas tādi temati kā IT tehnoloģiju izmantošana mūsdienu mācību procesā, efektīvs mācību process, dažādība studentu vidū, pētījumā bāzētā mācīšanās pieeja, interaktīvu prezentāciju veidošana un izmantošana mācību procesā, pasniegšana klātienē un attālināti – kopīgais un atšķirīgais.

Specializētās mācības notiek Eiropas Sociālā fonda projektā «Rīgas Tehniskās universitātes personāla stiprināšanas stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017.

16. jūnijs, 2020 plkst. 15:19