RTU arhitektūras studentu biznesa ideja par mājām koku galotnēs uzvar konkursā, iegūstot 3600 EUR

26. janvāris, 2017
Foto - Andra Marta Krēsliņa / Andra Marta Photography

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu biznesa ideja «TreeHouse place» ieguvusi 3600 EUR lielu finansējumu AS DNB bankas konkursā augstskolu studentu biznesa inkubatoriem par finansējuma saņemšanu. Projekts tapis RTU studentu biznesa inkubatorā IdeaLAB, RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (APF) studentiem un organizācijai «Piedzīvojumu gars» sadarbojoties ar alpīnisma ekspertiem no Nīderlandes un piedzīvojumu organizācijām «Movement Spontaneous» un «Adventure Spirit».

«Mūsu vīzija ir radīt sezonālas un dabai draudzīgas mājas kokos vietās, kur līdz šim tas nav bijis iespējams. Piemēram, dabas parkos, rezervātos un piejūras teritorijā,» plānos dalās idejas «TreeHouse place» autors, APF students Matijs Babris. Paredzēts, ka «TreeHouse place» Latvijas un ārzemju ekotūristiem, kā arī piedzīvojumu meklētājiem drīzumā piedāvās iespēju nakti pavadīt koku galotnēs.

Piešķirtais finansējums studentiem ļaus segt izdevumus tehniskā aprīkojuma iegādei, kā arī turpmākiem mārketinga pasākumiem, lai jau šajā vasarā piesaistītu klientus.

Kopā ar RTU studentu ideju fināla konkursā piedalījās arī projekts «Mākslīgās kažokādas no dabīgiem materiāliem», kas ieguvis 3590 EUR finansējumu, kā arī biznesa ideja «Dodies Turp», iegūstot 2800 EUR finansējumu.

Konkursa mērķis ir veicināt un finansiāli atbalstīt uzņēmējdarbību studentu vidū, tādējādi sniedzot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā un Latvijas vārda atpazīstamības veicināšanā ārpus valsts robežām. Kopējais balvu fonds ir 10 000 EUR, kas pēc balsojuma rezultātu apkopošanas tika sadalīts proporcionāli iegūtajam balsu skaitam starp trīs fināla darbiem.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

26. janvāris, 2017 plkst. 12:19