RTU Atvērto durvju dienu apmeklē gandrīz tūkstotis interesentu

9. aprīlis, 2011

Sestdien, 9. aprīlī, no plkst. 10 līdz 15 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā, Kaļķu ielā 1, notika Atvērto durvju diena visai ģimenei, kuru apmeklēja gandrīz tūkstotis interesentu.

Skatīt galeriju

{denvideo http://www.youtube.com/watch?v=MJn4p9oWMWM}

RTU centrālajā ēkā, sākot no plkst. 10, topošie studenti uzzināja parstudiju programmām un uzņemšanas noteikumiem, par studiju kredītiem un stipendijām, par apmaiņas studijām ārzemēs, sporta un kultūras aktivitātēm, sadzīvi RTU fakultātēs un dienesta viesnīcās. Veicot interaktīvus testus, varēja pārbaudīt arī zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā un bioloģijā, kā arī iepazīties ar projekta «Dabaszinātnes un matemātika» gaitā sagatavotajiem elektroniskajiem mācību materiāliem 7.–12. klasei.

Savukārt skolēnu vecākiem un jaunākajiem brāļiem un māsām tika piedāvāta iespēja piedalīties gan lekcijās, gan tehniskās jaunrades darbnīcās, kur varēja būvēt katapultas, lodēt, veidot flaberi un origamimodeļus. Lai gūtu iedvesmu darbam tehniskās jaunrades darbnīcās, bjia iespēja noskatīties animācijas filmiņu «Lote no Izgudrotāju ciema».

Notika arī RTU Sporta kluba un RTU pašdarbības kolektīvu uzstāšanās. Darbojās īpašā «tehnisko prātu» fotostudija. Bija iespēja bez maksas apmeklēt arī Leonardo da Vinči izgudrojumu izstādi «Leonardo ģēnijs».

Plkst. 14 interesenti no Kaļķu ielas, Vecrīgā ar speciāli organizētu autobusu devās uz RTU studentu pilsētiņu Ķīpsalā. Tur bija iespēja apmeklēt fakultātes un vairākās laboratorijās tikties ar RTU zinātniekiem.

RTU Informācijas centrs

9. aprīlis, 2011 plkst. 16:25