RTU Cēsu filiāle aicina apmeklēt «3D.Robotika.Elektronika» praktiskās nodarbības

6. marts, 2017
RTU Cēsu filiāle

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle aicina 7.–9. un 10.–12. klašu skolēnus, kā arī citus interesentus apmeklēt nodarbības «3D.Robotika.Elektronika».

Programmā iekļautas 12 teorētiskās un praktiskās nodarbības, kuru laikā dalībnieki strādās pie konkrēta projekta. Mācību darbs noritēs grupās, ļaujot jauniešiem gūt iemaņas komandas darbā, realizējot noteiktu uzdevumu. Nodarbībās tiks iegūtas praktiskās iemaņas 3D printera darbības principos, apgūstot tā funkcijas un pielietojamību. Programmēšanas tēmas ietvaros tiks izstrādātas lietotnes un programmēti mikroprocesori, savukārt elektronikas tēma tiks apgūta rasējot, izveidojot un lodējot elektriskās shēmas, tādējādi ļaujot dalībniekiem iegūt praktiskas iemaņas instrumentu, materiālu un mēraparatūru lietošanā.

Nodarbību mērķis ir rosināt jauniešu interesi par inženierzinātnēm, attīstīt tehnisko jaunradi un radošo domāšanu, veicināt izpratni par tehnoloģiju uzbūvi un to pielietojamību, kā arī sniegt pieredzi eksperimentēšanā.

Nodarbības notiks RTU Cēsu filiālē, vienas nodarbības ilgums pusotra stunda, maksa par nodarbību – 4,16 EUR. Pieteikties nodarbībām var līdz 20. martam, zvanot pa tālr. 26191090 vai rakstot .

Papildu informācija par nodarbībām RTU Cēsu filiāles mājas lapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

6. marts, 2017 plkst. 14:38