RTU Cēsu filiāle aicina vidusskolēnus uz Jauno inženieru skolu

8. janvāris, 2018

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle aicina vidusskolēnus apmeklēt teorētiskās un praktiskās nodarbības Jauno inženieru skolā.

Jauno inženieru skola ir teorētiskās un praktiskās nodarbības 10. - 12. klases skolēniem un profesionālo skolu audzēkņiem, un tā norisināsies reizi mēnesī RTU Cēsu filiālē. Nodarbībās tiks aplūkotas dažādas ar inženierzinātnēm saistītas tēmas. Nodarbību laikā jauniešiem, darbojoties grupās, būs jārisina konkrēti ar attiecīgo tēmu saistīti uzdevumi.

2018. gada pavasara semestrī notiks piecas nodarbības, kurās tiks apskatītas tādas tēmas kā elektronikas komponentes un elektrisko lielumu mērinstrumenti, programmēšanas valodas un to pielietojums, mikroprocesoru programmēšana, sensoru darbības principi, 3D modelēšana un printēšana, elektromotori - līdzstrāvas elektromotoru izveide un elektromotoru testēšana.

Nodarbības notiks RTU Cēsu filiālē, Cēsīs, Piebalgas ielā 3 mēneša pēdējā sestdienā plkst. 11, nodarbības ilgums – divas mācību stundas, maksa par nodarbību – 4 EUR, iepazīšanās nodarbība – bez maksas. Pieteikties nodarbībām var līdz 24. janvārim, zvanot uz tālr. 26191090 vai rakstot .

Papildu informācija par nodarbībām atrodama RTU Cēsu filiāles mājaslapā.

RTU Cēsu filiālē pilna laika klātienē iespējams apgūt pamatstudiju programmas «Datorsistēmas» ar specializāciju mobilo lietotņu izstrādē, «Uzņēmējdarbība un vadīšana», «Materiālu tehnoloģija un dizains», bet pilna laika klātienē un neklātienē var apgūt programmas «Enerģētika un elektrotehnika», «Elektrotehnoloģiju datorvadība». Filiālē iespējams studēt par valsts budžeta līdzekļiem. Studijas notiek mazās grupās, kas nodrošina ciešāku sadarbību ar mācībspēkiem.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

8. janvāris, 2018 plkst. 12:15