RTU cīnīsies Latvijas Universiādē basketbolā

7. aprīlis, 2011

Ikviens basketbola līdzjutējs aicināts atbalstīt Rīgas Tehniskās universitātes sieviešu un vīriešu basketbola izlasi, kas 9. un 10. aprīlī piedalīsies Latvijas XXI Universiādē basketbolā.

Sacensības notiks sestdien un svētdien, 9. un 10. aprīlī, Olimpiskajāsporta centrā, Rīgas 49. vidusskolā un Rīgas Hanzas vidusskolā.

Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) tradicionāli rīko Universiādes sacensības vairāk nekā 15 sporta veidos, veidojot kopvērtējumu un nosakot sportiskāko augstskolu.

Studentu basketbols šosezon pirmo reizi ieņēmis ievērojamu vietu arī Latvijas Basketbola līgas mērogā, pirmajā divīzijā debitējot uzreiz divām augstskolām – Latvijas Universitātei un biznesa augstskolai «Turība». Tradicionāli daudz plašāk universitātes ir pārstāvētas Latvijas Sieviešu basketbola līgā – «RTU/Merks», Latvijas Universitāte un Daugavpils Universitāte.

Par LASS rīkotās Universiādes 2010. gada basketbola turnīra laureātiem vīriešu konkurencē kļuva Latvijas Sporta pedagoģijas augstskola, Latvijas Universitāte un Latvijas Lauksaimniecības universitāte, bet sievietēm – Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija.

Sīkāku informāciju var iegūt www.studentusports.lv, www.streetbasket.lv, www.sportacentrs.com.

RTU Informācijas centrs

7. aprīlis, 2011 plkst. 9:56