RTU darbinieki apmeklē Atvērto durvju dienu rekonstruējamās kopmītnēs

17. maijs, 2012

Grupa RTU darbinieku 17. maijā apmeklēja Atvērto durvju dienu RTU studentu dienesta viesnīcās, Āzenes ielā 22a un 22, kur tiek īstenots energoefektivitātes paaugstināšanas projekts.

Lai iepazītos ar RTU Studentu viesnīcas energoefektivitātes paaugstināšanas darbu gaitu, Atvērto durvju dienas laikā darbinieki tikās ar ēkas darbu izpildītājiem, kā arī izveidoja aktuālajiem darbiem veltītu fotoreportāžu.

Ēkas darbu izpildītāji informēja, ka ēkā Āzenes ielā 22a kopumā šobrīd ir izpildīti aptuveni 93% no visiem projekta gaitā paredzētajiem rekonstrukcijas darbiem. Savukārt ēkā Āzenes ielā 22 kopumā šobrīd ir izpildīti aptuveni 15% no visiem projekta gaitā paredzētajiem rekonstrukcijas darbiem.

Dienesta viesnīcu kompleksu Ķīpsalā veido divas bloķētas ēkas – deviņstāvīgs korpuss Āzenes ielā 22, ekspluatācijā nodots 1980. gadā, un vienpadsitstāvīgs korpuss Āzenes ielā 22a, ekspluatācijā nodots 1986. gadā.kpfi_logo.jpg

Lai piesaistītu Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzekļus, jau 2010. gada pavasarī tika izstrādāts detalizēts skiču projekts, energoaudits, tehniski ekeonomiskais pamatojums un pieņemti būtiskākie lēmumi projektēšanai.

Jau ziņots, ka RTU dienesta viesnīcās Ķīpsalā tiek īstenots projekts «Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Rīgas Tehniskās universitātes studentu dienesta viesnīcās Rīgā, Āzenes ielā 22; 22a», kura īstenošanai daļējs finansējums tiek nodrošināts no Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI).

Projekta mērķi ir oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, samazinot siltumenerģijas un apgaismojuma elektroenerģijas patēriņu dienesta viesnīcu ēkās, kā arī paaugstināt šo ēku energoefektivitāti.

Plašāka informācija par energoefektivitātes paaugstināšanas projektu RTU mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

kojas_azenes_0005.jpeg