RTU Daugavpils filiālē notiks konference par jaunatnes lomu inženierzinātņu attīstībā

15. maijs, 2017
RTU Daugavpils filiāle

Ceturtdien, 18. maijā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Daugavpils filiālē notiks zinātniski praktiskā konference «Jaunatnes loma un iespējas inženierzinātņu attīstībā 2017». Konferences referātu tematu loks aptver inženierzinātnes, eksaktās zinātnes, dabaszinātnes, informācijas tehnoloģijas, uzņēmējdarbības vadību, ekonomiku un citas jomas.

Konferences atklāšana notiks 18. maijā plkst. 10 RTU Daugavpils filiālē, Smilšu 90, un tajā klātesošos uzrunās RTU Daugavpils filiāles direktors Dr.sc.ing. Ivans Griņevičs un Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Jānis Dukšinskis. Pēc tam, atklājot RTU Absolventu asociācijas Latgales filiāli Daugavpilī, sekos RTU Absolventu asociācijas izpilddirektores Anitas Straujumas uzruna.

Plkst. 10.40 sāksies konferences plenārsēde, kurā RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūta direktors akadēmiķis Dr.habil.phys. Jurijs Dehtjars uzstāsies ar uzrunu «Inženiertehnoloģijas medicīnai», bet RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Radioelektronikas institūta direktors Dr.sc.ing. Dmitrijs Pikuļins referēs par tematu «Nelineārā dinamika un haoss – matemātiskā abstrakcija vai praktiski nozīmīgas parādības?»

Dienas turpinājumā plkst. 12.30 sekos darbseminārs «Ideju apmaiņa biznesa procesu risināšanā», kuru vadīs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Daugavpils biznesa inkubatora projektu vadītāja Jeļena Dedele. Savukārt plkst. 14 sāksies darbs sekcijās, kurās skolu un augstskolu dažādu līmeņu studiju programmu studenti un absolventi uzstāsies ar ziņojumiem par saviem teorētiskajiem un lietišķajiem pētījumiem.

Papildu informācija.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments