RTU demonstrē pēc jaunā multimediju aprīkojuma standarta iekārtotās auditorijas

12. maijs, 2011

Piektdien, 13. maijā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības fakultātē, Rīgā, Āzenes ielā 16/20, 132. telpā, notika pēc jaunā RTU multimediju aprīkojuma standarta iekārtoto auditoriju atklāšanas pasākums un paraugdemonstrējums par multimediju lietojuma iespējām mācību procesā.

Šobrīd pēc jaunā RTU multimediju aprīkojuma standarta iekārtotas trīs lielās mācību auditorijas Būvniecības fakultātē. Tajās izveidota standartizēta darba vieta universitātes lektoram ar studiju darbam nepieciešamo multimediju aprīkojumu: augstas izšķirtspējas projektoru, apskaņošanas sistēmu, skārienjūtīgu vadības paneli u. c. Vienā no auditorijām izvietota arī automātiska video ierakstu sistēma. Visas auditorijas aprīkotas ar elektronisku lekciju apmeklējumu uzskaites sistēmu. Izveidota centralizēta auditoriju multimediju aprīkojuma pārvaldības informācijas sistēma.

Auditoriju atklāšanas pasākumā bija aicināti piedalīties mediji, citu Latvijas augstskolu, profesionāli tehnisko vidusskolu, koledžu pārstāvjiun Latvijas uzņēmumu IT daļu pārstāvji.

Auditoriju modernizācija veikta Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētā projekta «Rīgas Tehniskās universitātes vienotā teritoriālā kompleksa izveide» ietvaros. AuditorijasRTU iekārtojusi sadarbībā ar uzņēmumu SIA «Biroteh».

RTU Informācijas centrseraf_kipsalas_projektam.jpg

12. maijs, 2011 plkst. 9:44