RTU Dizaina fabrika ieguvusi Latvijas Studentu apvienības «Gada balvu 2016»

31. janvāris, 2017
RTU DF par «Gada ieguldījumu akadēmiskās dzīves veicināšanā» ieguvusi LSA «Gada balvu 2016», kā arī RTU SP Gada balvu nominācijā «Gada sabiedrotais 2016». Foto – Laima Lībere

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrika (DF) par «Gada ieguldījumu akadēmiskās dzīves veicināšanā» jeb projektu vai ideju, kas sniegusi nozīmīgu ieguldījumu augstākās izglītības kvalitātes paaugstināšanā, ieguvusi Latvijas Studentu apvienības (LSA) «Gada balvu 2016». Balvu pasniegšanas ceremonija notika 28. janvārī Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē.

Balva RTU DF piešķirta par studiju un zinātnisko pētījumu starpdisciplinaritātes veicināšanu, ilgtspējīgu inovāciju attīstības nodrošināšanu un uzticamas saiknes veidošanu ar uzņēmējiem. RTU DF darbības rezultātā izveidojušās vairākas studentu grupas, kas kopā ar uzņēmumiem strādā pie dažādu prototipu izstrādes, mārketinga aktivitātēm un produktu ieviešanas tirgū, tādā veidā ļaujot dažādu studiju virzienu studentiem uzkrāt praktisku pieredzi.

Nominācijā «Gada students» balvu saņēma Rīgas Stradiņa universitātes maģistrantūras studente Zane Skujiņa, savukārt «Gada jaunā zinātnieka» balvu saņēma Latvijas Universitātes maģistrants Emils Sjundjukovs.

Balva piešķirta arī nominācijā «Gada ķeza» un to saņēma bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs par virzītajiem rezidentūras noteikumiem.

LSA gada balvas pasākuma laikā kopumā tika pasniegtas balvas 13 nominācijās par kurām balsoja gan studenti, gan studējošo pašpārvaldes, gan arī LSA valde un ārējo ekspertu komisija.

RTU DF 27. janvārī ieguvusi arī RTU Studentu parlamenta (SP) Gada balvu nominācijā «Gada sabiedrotais 2016».

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

31. janvāris, 2017 plkst. 15:36